Gry podwórkowe

Gry podwórkowe 9dots​ to zewnętrzne plansze do gier i zabaw połączone w zestawy tworzące wyjątkowe miejsce i oferujące solidną porcję kreatywnej zabawy dla naszych najmłodszych i nie tylko!

Abstrakcyjne, kolorowe plansze, możliwość kreowania własnych zabaw, edukacja przez zabawę, ćwiczenie koordynacji ruchowej, rozwijanie umiejętności pracy w grupie oraz szeroka gama scenariuszy gier wzbogaci dziecko o nowe umiejętności i zachęci do aktywnego, kreatywnego spędzania czasu​ na zewnątrz lub podczas przerwy na korytarzu.

Nasza oferta skierowana jest głównie do miejsc publicznych takich jak przedszkola czy szkoły ale równie świetnie sprawdza się na placach zabaw, skwerach, podwórkach osiedlowych, orlikach itp. Docelowo pragniemy zapewnić dobrą zabawę każdemu, kto ma ochotę na aktywne spędzanie wolnego czasu i szuka sposobu na nudę. Na naszych planszach istnieje również możliwość prowadzenia zajęć rehabilitacyjnych.

Wszystkie elementy plansz wykonane są z wysokiej jakości materiałów termoplastycznych, przeznaczonych do zaaplikowania na asfalcie, kostce brukowej i betonie. Materiał ma jaskrawe kolory, dużą odporność na warunki atmosferyczne, oraz jest antypoślizgowy.

Ponadto Nasze produkty są objęte gwarancją i możliwą usługą serwisową.

Zestawy gier

W trosce o wygodę naszych klientów stworzyliśmy 9 autorskich, zróżnicowanych zestawów, dostosowanych do zpotrzebowań, ilości miejsca czy też przeznaczenia, jakie mają pełnić poszczególne plansze. Czy to dydaktyczne czy typowo rekreacyjne.

Podsumowanie zapytania

0 szt.
Przejdź do podsumowania