Miasteczka Rowerowe i tor przeszkód

Miasteczka 9dots.pl​ to unikalne połączenie klasycznej idei miasteczka rowerowego z grami podwórkowymi. System kolorowych kropek okalających miasteczko oraz łączący pola zabaw, tworzy z projektowanej przestrzeni jedną wielką grę. Ruch pieszy przenika się z rowerowym, dając sposobność zabawy wielu uczestnikom jednocześnie​. Jeżdżący na rowerach zdobywają doświadczenie oraz umiejętności poznając podstawowe zasady bezpieczeństwa i ruchu drogowego​, za to piesi uczestnicy, mogą rozwijać wyobraźnię oraz wykonywać różne ćwiczenia fizyczne. Dzieci mogą w przyjemny sposób nauczyć się manewrów zgodnie z BRD​, ponieważ najwyższym priorytetem​ jest bezpieczna jazda​, podczas której nie stwarza się zagrożenia dla siebie jak i dla innych użytkowników ruchu drogowego.

Miasteczka​ w naszej ofercie występują w różnych podstawowych wymiarach i odpowiednio dobranych konfiguracjach gier. Każde z nich dzięki modułowej budowie można łatwo dostosować do terenu​ na jakim ma powstać. Możliwy jest indywidualny wybór gier połączonych kropkami, tworzy on za każdym razem niepowtarzalną realizację. Uzupełnieniem projektów są ścieżki z kropek dookoła miasteczka, na których można rozgrywać różne scenariusze zabaw​. Istnieje możliwość dokupienia pojedynczych znaków.

W ofercie występują dwa rodzaje miasteczek:

ELO ​- zielone, jednokierunkowe, tłumaczące podstawowe zasady bezpieczeństwa i ruchu drogowego dla najmłodszych z możliwością dokupienia dedykowanego zestawu podstawowych znaków drogowych (10 szt.).

BIG​ - niebieskie, z ruchem dwukierunkowym, wykorzystujące więcej elementów spotykanych w sytuacjach drogowych, przeznaczone dla starszych dzieci. W ramach lepszego przygotowania do zdobycia karty rowerowej istnieje możliwość dokupienia dedykowanego zestawu znaków drogowych (24szt.)

Podsumowanie zapytania

0 szt.
Przejdź do podsumowania