Labirynt Kołowy Duży 510x510 cm

Labirynt w kole to gra, której główna zasada to znalezienie drogi do środka (jest tylko jedna!). Gra rozwija wyobraźnie, pobudza do kreatywnego myślenia.

Labirynt Kołowy Duży

Podchody
Dwóch prowadzących wskazuje trzeciemu graczowi, w którą stronę ma iść by dojść do środka labiryntu. Jeden z leaderów udziela fałszywych informacji, gracz musi wybrać odpowiednią drogę i ustalić kto mówi prawdę, a kto kłamie.

Zagadka
Prowadzący grę stoi na środku labiryntu. Każdy gracz ma 3 ruchy (duże kroki). Może je wykonać po właściwym odpowiedzeniu na zagadkę prowadzącego. Wygrywa ten, który pierwszy znajdzie się w środku labiryntu.

Babajaga patrzy
Prowadzący grę stoi na środku labiryntu, w momencie gdy odwraca się plecami do reszty, zakrywa oczy i mówi “raz, dwa, trzy, babajaga patrzy!” reszta ma na celu jak najszybsze pokonanie jak największego dystansu (tak by dostać się do środka). Gdy “babajaga” się odwraca wszyscy uczestnicy muszą stać nieruchomo, w przeciwnym razie uczestnik pokonywać będzie dalszy dystans tip-topami a za drugim razem zostaje zdyskwalifikowany. Wygrywa ten, który pierwszy dotrze do “babajagi” i dotknie ją w plecy.

Podobne produkty

Podsumowanie zapytania

0 szt.
Przejdź do podsumowania