Klasy 1 130x270

Klasy to kolejna wielowątkowa, kreatywna i kultowa ​już gra podwórkowa. W trosce o komfort gry stworzyliśmy dwa bardziej rozbudowane warianty Klas, idealne do urządzenia rozgrywek wśród większej ilości dzieci bądź drużyn. Zabawa może przebiegać zgodnie z tradycyjnymi zasadami gry w Klasy​, jednak jak zwykle - kolorami, kropkami i abstrakcyjnymi wzorami staramy się inspirować dzieci do używania wyobraźni​ i tworzenia własnych i niepowtarzalnych scenariuszy.

Gra w klasy​ to jedna z najprostszych i najbardziej popularnych zabaw dla dwojga lub więcej dzieci. Rozwija gibkość, koordynację ruchową oraz zręczność.

Zabawa polega na umiejętnym przejściu ośmiu pól grzybka. Dwie lub więcej osób stojących naprzeciw siebie rozpoczyna grę rzucając woreczkiem na pola 1, a następnie przeskakują kolejne pola klas omijając miejsca zajęte przez woreczek. Wracając muszą zatrzymać się przed zajętym polem, zabrać woreczek a następnie je przeskoczyć. Po zeskoczeniu z planszy, uczestnicy rzucają woreczki na kolejne miejsca i tak dalej, aż dotrą do ostatniego pola. Kiedy gracz się pomyli: nie trafi woreczkiem we właściwe pole, stanie na linii, nadepnie na pole zajęte woreczkiem, zapomni zatrzymać się i zabrać woreczek - traci swoją kolejkę i grę rozpoczyna następna osoba.

Każdy uczestnik kontynuuje grę od miejsca w którym popełnił błąd. Wygrywa ten kto pierwszy zaliczy wszystkie klasy.

Akcesoria dodatkowe: ​Woreczki sensoryczne w 9 kolorach. Wykonane są z trwałego, miękkiego materiału wysokiej jakości. Każdy z woreczków wypełniony jest groszkiem. Woreczki są praktycznym i stałym elementem wielu zabaw, można ich używać do ćwiczeń koordynacji ruchowej, gier oraz gimnastyki. Dodatkowo jaskrawe kolory cieszą oko i są łatwe do utrzymania w porządku i czystości.

Podobne produkty

Klasy 2

130x270

Klasy 3

90x320

Podsumowanie zapytania

0 szt.
Przejdź do podsumowania