Kryształ 4 290x290 cm

Gra kryształ 4 to gra dla czterech osób, polega na naśladowaniu ruchów lidera, jak w lustrze, jednak ilość możliwych scenariuszy jest nieograniczona: i wiele innych wariantów, które dziecko może samo wykreować i przenieść na 9 kolorowych pól planszy.

Skorzystaj z aplikacji: http://www.9dots.pl/click-and-play/muzyka

Kryształ 4Kryształ 4

Warianty gry​:

Zwierciadło
Lider w rytm muzyki przez 3, 6 lub 9 sekund prezentuje układ choreograficzny. Zadaniem naśladującego/naśladujących jest jak najlepsze odtworzenie wszystkich elementów układu.

Krzywe Zwierciadło
Lider prezentuje układ choreograficzny. Zadaniem naśladującego jest parodiowanie ruchów i gestów lidera, dla rozśmieszenia wszystkich uczestników zabawy.

Pomniki
Lider bądź liderzy prezentują grupie figurę akrobatyczną na polach planszy, zadaniem pozostałych graczy jest dokładne powtórzenie figury i utrzymanie jej przez jak najdłuższy czas (polecamy uzbroić się w aparat fotograficzny by uwiecznić co śmieszniejsze/ciekawsze akrobacje)

Taniec
Wybieramy podkład muzyczny. Uczestnicy tańczą do rytmu, starając się precyzyjnie poruszać tylko po kolorowych polach planszy.

Skojarzenia
Skacząc po kolorowych polach planszy, uczestnicy mają za zadanie dobrać do koloru właściwe wyrazy z wybranej grupy (np. owoce, warzywa, kwiaty). Plansza może służyć do tworzenia rymów po polsku lub w językach obcych (np. red-bread, green-screen) oraz innych zabaw inspirowanych kolorami.

 

Podsumowanie zapytania

0 szt.
Przejdź do podsumowania